Ylä-Savon lomituspalvelut, Asiakaspalvelu

Luuniemenkatu 3 b, Iisalmi
040 722 7010 (puhelinpalvelu avoinna arkisin 8:30-15:30)
lomitus@iisalmi.fi

Aamuvuori Heli

lomatoimen johtaja
Luuniemenkatu 3 B
040 543 4910
heli.aamuvuori@iisalmi.fi

Huvinen Tuula

lomatoimen talous- ja hallintovastaava
Luuniemenkatu 3 B
040 527 2476
tuula.huvinen@iisalmi.fi

Martikainen Raija

lomitustyön päällikkö
Luuniemenkatu 3 B
0400 389 009
raija.martikainen@iisalmi.fi

Hartikainen Jenny-Mari

lomatoimen sihteeri
Luuniemenkatu 3 B
040 722 7010 asiakaspalvelu
jenny-mari.hartikainen@iisalmi.fi

Hirvonen Pave

Lomitustyönohjaaja
Luuniemenkatu 3 B
040 722 7010 asiakaspalvelu
pave.hirvonen@iisalmi.fi

Jäntti Arja

lomitustyönohjaaja
Luuniemenkatu 3 B
040-722 7010 asiakaspalvelu
arja.jantti@iisalmi.fi

Kemiläinen Jyrki

lomitustyönohjaaja
Luuniemenkatu 3 B
040 722 7010 asiakaspalvelu
jyrki.kemilainen@iisalmi.fi

Kokkonen Anja

lomitustyönohjaaja
Luuniemenkatu 3 B
040 722 7010 asiakaspalvelu
anja.kokkonen@iisalmi.fi

Meriläinen Merja

lomitustyönohjaaja
Luuniemenkatu 3 B
040 722 7010 asiakaspalvelu
merja.merilainen@iisalmi.fi

Miettinen, Krista

Projektityöntekijä 1.11.2021 alkaen, lomituspalvelujen yhdistyminen
Luuniemenkatu 3
040 568 7252
krista.miettinen@iisalmi.fi

Sutinen Pirjo-Riitta

lomitustyönohjaaja
Luuniemenkatu 3 B
040 722 7010 asiakaspalvelu
pirjo-riitta. sutinen@iisalmi.fi