Hujanen Samuli

Vesilaitoksen johtaja / Iisalmen Vesi
Pohjolankatu 14
040 572 6400
samuli.hujanen@iisalmi.fi

Hokkanen Panu

Puhdistamonhoitaja/ Iisalmen Vesi
Kivirannantie 11
040 656 5109
panu.hokkanen@iisalmi.fi

Eskelinen Juha

Käyttöpäällikkö Iisalmen Vesi
Kivirannantie 11
040 705 7061
juha.eskelinen@iisalmi.fi

Autio Tomi

Vesihuoltoinsinööri /Iisalmen Vesi
Kivirannantie 11
040 572 9596
tomi.autio@iisalmi.fi

Hiltunen Antti

Verkostoasentaja/Iisalmen Vesi
Kivirannantie 11
040 837 3440
antti.hiltunen@iisalmi.fi

Iisalmen Vesi asiakaspalvelu

Toimistosihteeri/ Iisalmen kaupunki
Pohjolankatu 14
040 830 2667
vesilaitos@iisalmi.fi

Jan-Markus Leinonen

Verkostoasentaja/Iisalmen Vesi
Kivirannantie 11
040 180 1912
jan-markus.leinonen@Iisalmi.fi

Kettunen Eero

Verkostoasentaja/Iisalmen Vesi
040 585 6676
eero.kettunen@iisalmi.fi

Kokkonen Anna-Riitta

Kuntatekniikan valmistelija / Iisalmen Vesi
Pohjolankatu 14
040 544 1670
annariitta.kokkonen@iisalmi.fi

Kärkkäinen Seppo

Verkostoasentaja/Iisalmen Vesi
Kivirannantie 11
040 588 9047
seppo.karkkainen@iisalmi.fi

Laitinen Kari

Puhdistamonhoitaja/Iisalmen Vesi
Kivirannantie 11
040 482 6056
kari.laitinen@iisalmi.fi

Rimpiläinen Waltteri

Kunnossapitoinsinööri Iisalmen Vesi
Kivirannantie 11
040 480 1214
waltteri.rimpilainen@iisalmi.fi

Verkostotyönjohtaja

Verkostotyönjohtaja / Iisalmen Vesi
Kivirannantie 11
040 670 8835

Väisänen Ari

Verkostoasentaja/Iisalmen Vesi
Kivirannantie 11
040 543 4917
ari.vaisanen@iisalmi.fi

PÄIVYSTYS 24H

0400 - 670 455

Hälytys- ja häiriötilanteissa soita Iisalmen Veden päivystysnumeroon.

 

YHTEYSTIEDOT

Käyntiosoite
Pohjolankatu 14, 74100 Iisalmi
Postiosoite
PL 10, 74101 Iisalmi
Sähköposti
vesilaitos@iisalmi.fi

Laskutus- ja liittymäasiat
040 - 830 2667 Toimistosihteeri
Asiakaspalvelu teknisissä asioissa
040 - 670 8835 Verkostotyönjohtaja
040 - 572 6400 Vesihuoltoinsinööri

AUKIOLOAJAT

Maanantai - torstai: klo 9.00 - 15.00
Perjantai: klo 9.00 - 14.00

Asiakaspalveluun on mahdollisuus varata aikaa myös aukioloajan ulkopuolella toimistosihteeriltä numerosta 040 - 830 2667.