Rytkönen Miia

Käyttöpäällikkö / Iisalmen Vesi
Kivirannantie 11
040 662 1805
miia.rytkonen@iisalmi.fi

Tyrväinen Ulla

Vesilaitoksen johtaja / Iisalmen Vesi
Pohjolankatu 14
040 653 0003
ulla.tyrvainen@iisalmi.fi

Hokkanen Panu

Laitosasentaja/ Iisalmen Vesi
Kivirannantie 11
040 656 5109
panu.hokkanen@iisalmi.fi

Eskelinen Juha

kunnossapitoinsinööri / Iisalmen Vesi
Kivirannantie 11
040 705 7061
juha.eskelinen@iisalmi.fi

Niskanen Aaro

Verkostoasentaja / Iisalmen Vesi
Teollisuuskatu 2
040 543 4973
aaro.niskanen@iisalmi.fi

Halonen Jukka

Verkostotyönjohtaja / Iisalmen Vesi
Kivirannantie 11
040 670 8835
jukka.halonen@iisalmi.fi

Hujanen Samuli

Vesihuoltoinsinööri / Iisalmen Vesi
Pohjolankatu 14
040 572 6400
erkki.hujanen@iisalmi.fi

Kokkonen Anna-Riitta

Kuntatekniikan valmistelija / Iisalmen Vesi
Pohjolankatu 14
040 544 1670
annariitta.kokkonen@iisalmi.fi

Korhonen Anne

Toimistosihteeri/ Iisalmen kaupunki
Pohjolankatu 14
040 830 2667
anne.korhonen@iisalmi.fi

Paananen Krista

Käyttöpäällikkö /Iisalmen Vesi
Kivirannantie 11
040 572 9596
krista.paananen@iisalmi.fi

PÄIVYSTYS 24H

0400 - 670 455

Hälytys- ja häiriötilanteissa soita Iisalmen Veden päivystysnumeroon.

 

YHTEYSTIEDOT

Käyntiosoite
Pohjolankatu 14, 74100 Iisalmi
Postiosoite
PL 10, 74101 Iisalmi
Sähköposti
vesilaitos@iisalmi.fi

Laskutus- ja liittymäasiat
040 - 830 2667 Toimistosihteeri
Asiakaspalvelu teknisissä asioissa
040 - 670 8835 Verkostotyönjohtaja
040 - 572 6400 Vesihuoltoinsinööri

AUKIOLOAJAT

Maanantai: 8.00 - 15.30
Tiistai: Asiakaspalvelu suljettu
Keskiviikko: 8.00 - 15.30
Torstai: 8.00 - 15.30
Perjantai: 8.00 - 14.00

Asiakaspalveluun on mahdollisuus varata aikaa myös aukioloajan ulkopuolella toimistosihteeriltä numerosta 040 - 830 2667.