Keskinen Seppo

Verkostomestari / Iisalmen Vesi
Pohjolankatu 14
040 588 9039
seppo.keskinen@iisalmi.fi

Kokkonen Pekka

Paikkatietokäsittelijä / Iisalmen Vesi
Pohjolankatu 14
040 661 3980
pekka.kokkonen@iisalmi.fi

Kortelainen Anu

vs. toimistosihteeri / Iisalmen Vesi
Pohjolankatu 14
040 830 2667
anu.kortelainen@iisalmi.fi

Pyyhtiä Tommi

Puhdistamon hoitaja / Iisalmen Vesi
Kivirannantie 11
040 637 2104
tommi.pyyhtia@iisalmi.fi

Rytkönen Miia

Käyttöpäällikkö / Iisalmen Vesi
Kivirannantie 11
040 662 1805
miia.rytkonen@iisalmi.fi

Tyrväinen Ulla

Vesilaitoksen johtaja / Iisalmen Vesi
Pohjolankatu 14
040 653 0003
ulla.tyrvainen@iisalmi.fi

Hiltunen Santtu

Verkostoasentaja / Iisalmen Vesi
Kivirannantie 11
040 6633883
santtu.hiltunen@iisalmi.fi

Eskelinen Juha

kunnossapitoinsinööri / Iisalmen Vesi
Kivirannantie 11
040 7057061
juha.eskelinen@iisalmi.fi

Niskanen Aaro

Verkostoasentaja / Iisalmen Vesi
Teollisuuskatu 2
040 543 4973
aaro.niskanen@iisalmi.fi

PÄIVYSTYS 24H

0400 - 670 455

Hälytys- ja häiriötilanteissa soita Iisalmen Veden päivystysnumeroon.

 

YHTEYSTIEDOT

Käyntiosoite
Pohjolankatu 14, 74100 Iisalmi
Postiosoite
PL 10, 74101 Iisalmi
Sähköposti
vesilaitos@iisalmi.fi

Laskutus- ja liittymäasiat
040 - 830 2667 Toimistosihteeri
Asiakaspalvelu teknisissä asioissa
040 - 588 9039 Keskinen Seppo

 

AUKIOLOAJAT

Maanantai: 8.00 - 15.30
Tiistai: Asiakaspalvelu suljettu
Keskiviikko: 8.00 - 15.30
Torstai: 8.00 - 15.30
Perjantai: 8.00 - 14.00

Asiakaspalveluun on mahdollisuus varata aikaa myös aukioloajan ulkopuolella toimistosihteeriltä numerosta 040 - 830 2667.